Search Property

Hakkımızda

Öztürk Metal
1960

Geçmişten Bugüne Yolculuk

Hakkımızda

1960 Yılında aslen Trabzon Akçaabatlı olan kurucumuz Sn. Hüseyin Öztürk,Türk Demirdöküm Fabrikalarından atölyeler şefliğinden emekliye ayrılıp İstanbul Balatta ilk atölyesini 1 adet torna tezgahı ile "Mekanik İşler Atöylesi"adıyla açtı.

1987 Yılına gelindiğinde toplam 300 tezgah 450 personele ulaşan firma,ünvanını "Mekanik İş Pres Montaj San A.Ş."olarak,Yakacık ve Kartaldaki fabrikalarında sürdürdü.

2003 Yılında Ailenin 3.kuşak temsilcileri ile toptan ve parakende demir çelik ürünleri ticareti işleri yapılmak üzere "Öztürk Metal İnşaat San. Ltd Şti" İstanbul Cevizli ve Kocaeli Darıcadaki dükkan ve depolarında faaliyete geçti.

2008 Yılında demir - çelik ticaretine ilave olarak başta demir-çelik ve madencilik endüstrisinde tüketilen muhtelif malzemelerin imalat ve pazarlamasını yapmak üzere "Öztürk Metal Endüstri Ürünleri İmalat Pazarlama Ltd Şti"kuruldu

50 Yılı aşkın bir süredir Türk Sanayisine hizmet veren firmamız yoluna koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeme prensibi ile İstanbul Deri Organize Sanayindeki 8000 metrekarelik tesisinde ve Darıcadaki deposunda devam etmektedir

Bizden Fotoğraflar